GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 3956524
nr 395 6524
Kannor
3 st + skål med lock, Bla Meissen [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 6 februari 2006